גדרות לגינה

גדרות לגינה

גדר לגינה תוחמת את הבית שלכם ואת כל השטח שלכם בצורה אבסולוטית ודורשת תחזוקה מינימלית ביותר ופעמים רבות גם תורמת מאוד לעיצוב
 
גדרות טובות פותרות בעיות
 
בלי גדר אין גבולות ברורים ולכן גדרות טובות יוצרות יחסי שכנים טובים. אם יש לכם בית או עסק מסוים שעדיין לא מגודר, יכולות לצוץ לכם בעיות חמורות בהמשך ובעיקר בעיות של ביטחון. אם אתם רוצים להיות מוגנים מכל משמר חשוב להתקין גדרות איכותיות שמצד אחד לא יפגעו בעיצוב המקום ומצד שני יהוו הגנה מקסימלית מפני פריצות וגניבות.
HBV משווקת מגוון רחב של גדרות, גדר רשת ועוד המצופות בחומרים חזקים ואיכותיים ומספקות לכם ביטחון מרבי.
גדרות לגינה
לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו
גדרות לגינה

גדר לגינה - כל סוג והייחוד שלו

HBV משווקת גדרות מסוגים שונים, המגיעות בגלילים באורך הדרוש ללקוח. כל גדר עומדת בתקנים המחמירים ביותר ומספקת ללקוח את הפתרון המתאים לצרכיו.

• פורטינט – גדר בלגית עם מפתח ריבועי. מגיעה בעוביים של 2.5 – 3.6 מ"מ ובגובה של עד 2.5 מטרים, ומהווה פתרון נאה ואיכותי לגידור שטחים פרטיים.
• פנטנט – גדר לגינה בעלת מפתח מלבני בגדלים שונים. מגיעה עד גובה 2 מטרים ומתאימה בעיקר לגינות.
• לוקסינט – דקורציה בגידור. מגיעה לגובה של עד 1.42 מטרים, כאשר עובי החוט שלה הינו 2.2 מ"מ וגודל המפתח הינו 76X76 מ"מ.
• רשת מצופה – גדר מצופה PVC עמיד וחזק שתוכל לשרת אתכם לאורך זמן. עובי חוט – 4-2.5 מ"מ, מפתח 50X50 או 60X60, גובה מרבי: 4 מטרים.
• רשת מגולוונת – מראה מסורתי ועמידות לאורך זמן. ניתן להשיג במפתחים שונים, בעובי חוט של 2.8-1.6 מ"מ ובגבהים שונים (עד 2 מטרים).

HBV – לביטחון האישי שלכם

גדרות לגינה הם דבר הכרחי למי שרוצה להגן על הבית שלו. הן לא מאפשרות גישה מהירה לחצר שלכם וישנן גם כאלה שחוסמות לגמרי את החצר שלכם מהרחוב כך שמי שעובר בכלל לא יכול לדעת מה יש שם. הרבה מהפריצות ומקרי הגניבה נעשות בזכות מודיעין פשוט למדי של צפייה מהרחוב, בעיקר כאשר יש ריהוט גן איכותי ויוקרתי שנמצא בחוץ או פריט יקר אחר. מצבים כאלו היו יכולים להיפתר עם גדר שתשמור לכם על הפרטיות.
חברתנו משווקת גדרות לגינה איכותיות בלבד, העשויות מחומרים חזקים ועמידים. כל המוצרים מגיעים אליכם באחריות מלאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הכי טוב שיש.
הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם, ולספק לכם אותו ביעילות ובמהירות.
צוות המומחים שלנו שמח לעמוד לרשותכם!
לייעוץ, שאלות והצעת מחיר חייגו

צפו בכל המוצרים שלנו

דילוג לתוכן