תיל דוקרני וקונצרטינות

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו
תיל דוקרני וקונצרטינות
תיל דוקרני וקונצרטינות

תיל דוקרני וקונצרטינות הן שתי גישות יעילות להגנה על שטחים פרטיים, ציבוריים ותעשייתיים. שתיהן משמשות למניעת מעבר לא מורשה וחדירה לא רצויה, אך הן פועלות בדרכים שונות. תיל דוקרני מאוד נפוץ ומותקן לרוב על קירות וגדרות. תיל דוקרני מורכב מחוטי מתכת דקים ומלופפים, עם קצוות חדים. קונצרטינה לעומת זאת מאיימת במראה, יכולה לגרום לפציעות במידה ויש ניסיון חדירה לשטח דרכה, מתאימה לבסיסים צבאיים, בתי כלא ומוסדות משטרתיים.

מאילו חומרים עשוי תיל דוקרני ותלתלית

תיל דוקרני ותלתלית, שתי גישות יעילות להגנה על שטחים, עשויים בדרך כלל מחוטי מתכת דקים ומלופפים. חומרים אלו נבחרים בקפידה על מנת להבטיח עמידות לאורך זמן, חוזק מרתיע ויעילות מרבית בהגנה מפני חדירה לא רצויה.

המתכת הנפוצה ביותר לייצור תיל דוקרני ותלתלית היא פלדה מגולוונת. פלדה זו חזקה, עמידה בפני חלודה וקורוזיה וזולה יחסית. חלופות פופולריות נוספות הן אלומיניום, קל משקל ועמיד בפני חלודה, ונירוסטה, החומר החזק והעמיד ביותר, אך גם היקר ביותר.

במקרים מסוימים, ניתן למצוא תיל דוקרני ותלתלית העשויים מחומרים אחרים, כמו פוליאסטר קל משקל ועמיד בפני פגעי מזג אוויר, או ברזל יצוק חזק ועמיד. בחירת החומר המתאים תלויה בגורמים שונים, כגון תקציב, רמת האבטחה הנדרשת ותנאי מזג האוויר באזור.

צוות המומחים שלנו שמח לעמוד לרשותכם!
לייעוץ, שאלות והצעת מחיר חייגו

צפו בכל המוצרים שלנו

דילוג לתוכן