לוחות

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו
לוחות
לוחות

גדר לגינה - כל סוג והייחוד שלו

HBV משווקת גדרות מסוגים שונים, המגיעות בגלילים באורך הדרוש ללקוח. כל גדר עומדת בתקנים המחמירים ביותר ומספקת ללקוח את הפתרון המתאים לצרכיו.

• פורטינט – גדר בלגית עם מפתח ריבועי. מגיעה בעוביים של 2.5 – 3.6 מ"מ ובגובה של עד 2.5 מטרים, ומהווה פתרון נאה ואיכותי לגידור שטחים פרטיים.
• פנטנט – גדר לגינה בעלת מפתח מלבני בגדלים שונים. מגיעה עד גובה 2 מטרים ומתאימה בעיקר לגינות.
• לוקסינט – דקורציה בגידור. מגיעה לגובה של עד 1.42 מטרים, כאשר עובי החוט שלה הינו 2.2 מ"מ וגודל המפתח הינו 76X76 מ"מ.
• רשת מצופה – גדר מצופה PVC עמיד וחזק שתוכל לשרת אתכם לאורך זמן. עובי חוט – 4-2.5 מ"מ, מפתח 50X50 או 60X60, גובה מרבי: 4 מטרים.
• רשת מגולוונת – מראה מסורתי ועמידות לאורך זמן. ניתן להשיג במפתחים שונים, בעובי חוט של 2.8-1.6 מ"מ ובגבהים שונים (עד 2 מטרים).

HBV – לביטחון האישי שלכם

גדרות לגינה הם דבר הכרחי למי שרוצה להגן על הבית שלו. הן לא מאפשרות גישה מהירה לחצר שלכם וישנן גם כאלה שחוסמות לגמרי את החצר שלכם מהרחוב כך שמי שעובר בכלל לא יכול לדעת מה יש שם. הרבה מהפריצות ומקרי הגניבה נעשות בזכות מודיעין פשוט למדי של צפייה מהרחוב, בעיקר כאשר יש ריהוט גן איכותי ויוקרתי שנמצא בחוץ או פריט יקר אחר. מצבים כאלו היו יכולים להיפתר עם גדר שתשמור לכם על הפרטיות.
חברתנו משווקת גדרות לגינה איכותיות בלבד, העשויות מחומרים חזקים ועמידים. כל המוצרים מגיעים אליכם באחריות מלאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הכי טוב שיש.
הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם, ולספק לכם אותו ביעילות ובמהירות.
צוות המומחים שלנו שמח לעמוד לרשותכם!
לייעוץ, שאלות והצעת מחיר חייגו

צפו בכל המוצרים שלנו

דילוג לתוכן